14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Vroeg werk van deze inmiddels overleden veelzijdige Zoetermeerse kunstenaar.
De kleuren van deze 40 jaar oude Linosnede op scrapebord zijn nog goed behouden gebleven.
In potlood voluit betiteld, gesigneerd en gedateerd (zie foto's) - afm: 65x50 cm - afb. ca 53x35 cm
De passe-partout zit er los bij moet worden vervangen - conditie van het werk is redelijk - geringe gebruikssporen
Wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend verzonden op condities PostNL
Starttijd | 7-10-2016 om 12:56 |
Eindtijd | 15-10-2016 om 2:01 |