Andre Beullens - Zeefdruk - Gesigneerd - 54x42 cm - 1977

Andre Beullens - Zeefdruk - Gesigneerd - 54x42 cm - 1977 kopen? Bied vanaf 50!
Andre Beullens - Zeefdruk - Gesigneerd - 54x42 cm - 1977 kopen? Bied vanaf 50!Andre Beullens - Zeefdruk - Gesigneerd - 54x42 cm - 1977 kopen? Bied vanaf 50!Andre Beullens - Zeefdruk - Gesigneerd - 54x42 cm - 1977 kopen? Bied vanaf 50!Andre Beullens - Zeefdruk - Gesigneerd - 54x42 cm - 1977 kopen? Bied vanaf 50!Andre Beullens - Zeefdruk - Gesigneerd - 54x42 cm - 1977 kopen? Bied vanaf 50!Andre Beullens - Zeefdruk - Gesigneerd - 54x42 cm - 1977 kopen? Bied vanaf 50!Andre Beullens - Zeefdruk - Gesigneerd - 54x42 cm - 1977 kopen? Bied vanaf 50!Andre Beullens - Zeefdruk - Gesigneerd - 54x42 cm - 1977 kopen? Bied vanaf 50!
  • Andre Beullens (1930-1976)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1977
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 55 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 214/250
  • Originele zeefdruk van André Beullens
  • Gesigneerd en genummerd 214/250 in potlood
  • Bijgevoegd: twee afzonderlijke bijhorende tekstbladen
  • Uitgever: Peter Bekaert, 1977
  • In puntgave staat, nooit voorheen ingelijst, steeds in de grafiekmap bewaard
  • Wordt professioneel ingepakt en verzekerd verzonden incl. track en trace

Wordt professioneel ingepakt en verzekerd verzonden incl. track en trace
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 13,50
Naar Nederland € 26,00
Naar Duitsland € 26,00
Europese Unie € 26,00
Wereldwijd € 68,50

Andre Beullens (1930-1976)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  SvensonArt
149 verkochte items
Alle items (56)
42 cm
55 cm