André Bongibault - Gesigneerde ets - 74/99 - Niet ingelijst - Verkocht

André Bongibault - Gesigneerde ets - 74/99 - Niet ingelijst kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 40,00

André Bongibault - Gesigneerde ets - 74/99 - Niet ingelijst kopen? Bied vanaf 55!André Bongibault - Gesigneerde ets - 74/99 - Niet ingelijst kopen? Bied vanaf 55!André Bongibault - Gesigneerde ets - 74/99 - Niet ingelijst kopen? Bied vanaf 55!André Bongibault - Gesigneerde ets - 74/99 - Niet ingelijst kopen? Bied vanaf 55!André Bongibault - Gesigneerde ets - 74/99 - Niet ingelijst kopen? Bied vanaf 55!André Bongibault - Gesigneerde ets - 74/99 - Niet ingelijst kopen? Bied vanaf 55!André Bongibault - Gesigneerde ets - 74/99 - Niet ingelijst kopen? Bied vanaf 55!André Bongibault - Gesigneerde ets - 74/99 - Niet ingelijst kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  in2art
FA. (35)

712 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
  • André Bongibault (1945)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen72 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage74/99
Krachtige, grote ets van deze meestergraveur!
Afmetingen: 72 x 54 cm
Gesigneerd, betiteld en genummerd (74/99) onderaan het blad, met potlood.
Op sterk Hahnemuhle papier
In goede staat.
Zal verzekerd en in stevige koker verzonden worden met T&T.
Verzending B: 12€   NL: 20€

Andre Bongibault is in 1945 in Frankrijk geboren. Op jonge leeftijd wordt hij uitgekozen om les te volgen op de gerenommeerde Atelier de Gravure de Chaville in de buurt van Parijs. Hij is een van de belangrijkste hedendaagse Franse graveurs en is vooral bekend om zijn zwart/grijs/wit beelden van waterachtige sferen waarmee hij ongebruikelijke diepte en drama kan creëren. In binnen- en buitenland doet hij regelmatig mee aan tentoonstellingen waarbij zijn werken altijd opvallend aanwezig zijn. . Zijn etsen zijn gemaakt in kleine oplages van 99

André Bongibault (1945)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  in2art
FA. (35)

712 verkochte items
54 cm
72 cm
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:13-12-2018 om 13:56
Eindtijd:28-12-2018 om 08:56
Hennie1957
27 dec. / 22:38
€ 40