Andre Brasilier - Chevaux, litho (mooi ingelijst) - Verkocht

Andre Brasilier - Chevaux, litho (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 250!
Grafiek (handgesigneerd)

Andre Brasilier - Chevaux, litho (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 250!Andre Brasilier - Chevaux, litho (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 250!Andre Brasilier - Chevaux, litho (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 250!Andre Brasilier - Chevaux, litho (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 250!Andre Brasilier - Chevaux, litho (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 250!
  • Andre Brasilier (1929)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
DragerJapans Papier
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen51 x 70 cm (h x b)
Incl. lijst74 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage125

Karakteristieke compositie met paarden van de beroemde Franse kunstenaar André Brasilier.  Litho op japans papier, met potlood gesigneerd en genummerd (XV/CXXV = 15/125).  In strakke aluminium lijst, achter glas en met smetteloos, zuurvrij passe-partout.  Afkomstig uit de kunstcollectie van IBM, in uitstekende conditie.

Afmetingen: 93cm x 74cm (incl. lijst), 70cm x 51cm (binnen passe-partout)

Bezorgen met Swift Koeriers is eventueel mogelijk in overleg (alleen in Nederland en Belgie).

Andre Brasilier (1929)

Frans Frans

Geplaatst door  Rosser
3586 verkochte items
Alle items van deze verkoper (250)
93 cm
74 cm
70 cm
51 cm

ObjectlocatieDiemen,  Nederland
Starttijd17-6-2018 om 13:47
Eindtijd29-6-2018 om 22:25
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken