Victor Adam - Picardische paarden - kostbare handgekleurde litho in een kostbare lijst
Gustavsberg - Zweeds ontwerp - gesigneerd bord met handbeschilderde cyclamen
Marianne Haselhoff - Zonder titel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar: André Goezu
Titel: Aube
Jaar: Tussen 1968 en 2010 (Schatting, werk is niet gedateerd)
Techniek: Lithografie op papier
Oplage: 67/75
Afmeting (incl. lijst): 63 x 49 cm
Signatuur: Rechtsonder in potlood
Staat: Goede staat
Soort Lijst: Houten lijst met glasplaat
Opmerkingen:
Een net werk van André Goezu, de lijst heeft een aantal duidelijke gebruiks- en ouderdom-sporen; daarbuiten verkeert het werk in prima staat.
In verband met de kwetsbaarheid van het (glas)werk en risico van breuk dient het werk bij voorkeur afgehaald te worden in ons magazijn te Eersel. Bezorging kan in overleg. Onthoudt wel dat bij verzending extra kosten worden gerekend voor een degelijke verpakking bovenop de verzendkosten en is afhankelijk van het formaat van het werk; voor een standaard verpakking (binnen de perken van 84x65x6 cm) rekenen wij €7,50.
ZZBEL
Objectlocatie | Eersel, Nederland |
Starttijd | 12-3-2018 om 15:55 |
Eindtijd | 19-3-2018 om 19:55 |