Faience de Nevers - 18e eeuws bord - Franse Revolutie periode - 1791 -
David Leviathan - Man in expressieve pose - litho A.P. met persoonlijke opdracht
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (lichtblauw met zilver)
Jean Paul Vroom - Meisje met diabolo - ets
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Vroeg werk van deze inmiddels overleden veelzijdige Zoetermeerse kunstenaar.
De kleuren van deze 40 jaar oude Linosnede op scrapebord zijn nog goed behouden gebleven.
In potlood voluit betiteld, gesigneerd en gedateerd (zie foto's) - afm: 65x50 cm - afb. ca 53x35 cm
De passe-partout zit er los bij moet worden vervangen - conditie van het werk is redelijk - geringe gebruikssporen
Wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend verzonden op condities PostNL