Andreas Felger - Lebensbaum - Verkocht

Andreas Felger - Lebensbaum kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Andreas Felger - Lebensbaum kopen? Bied vanaf 1!Andreas Felger - Lebensbaum kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artlease
FA. (14)

Lid sinds 2018
45 verkochte items
  • Andreas Felger (1935)
TechniekHout/Linosnede
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen53 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Houtsnede getiteld `Lebensbaum` van Andreas Felger
Handgesigneerd met potllood rechtsonder

Dit item is verkocht voor 34,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-04-2020 om 12:40
Eindtijd:21-04-2020 om 19:12
Biedingen (8)
marietta919
21 apr. / 19:06
€ 30
COBRA1967
21 apr. / 19:05
€ 25
marietta919
21 apr. / 19:05
€ 25
COBRA1967
21 apr. / 19:04
€ 20
marietta919
21 apr. / 19:04
€ 15
COBRA1967
21 apr. / 19:03
€ 5
marietta919
21 apr. / 19:03
€ 3
COBRA1967
18 apr. / 16:47
€ 1