Andreas Schotel - Ets Brabant - Verkocht

Andreas Schotel - Ets Brabant kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

Andreas Schotel - Ets Brabant kopen? Bied vanaf 40!Andreas Schotel - Ets Brabant kopen? Bied vanaf 40!Andreas Schotel - Ets Brabant kopen? Bied vanaf 40!Andreas Schotel - Ets Brabant kopen? Bied vanaf 40!
  • Andreas Schotel (1896-1984)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen13 x 17 cm (h x b)
Passe-partout29.7 x 44.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets van Andreas Schotel, gesigneerd in potlood, gesigneerd en getiteld in de druk. Geplaatst achter passe-partout.

Verzending tussen twee platen, 8 euro, aangetekend 9,65
Binnen Nederland € 9,65

Andreas Schotel (1896-1984)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Cello1
1277 verkochte items
Alle items van deze verkoper (27)
44.8 cm
29.7 cm
17 cm
13 cm

ObjectlocatieVoorthuizen,  Nederland
Starttijd15-11-2019 om 12:11
Eindtijd29-11-2019 om 20:52
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken