Andreas Schotel - Ets Brabant - Verkocht

Andreas Schotel - Ets Brabant kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Andreas Schotel - Ets Brabant kopen? Bied vanaf 40!Andreas Schotel - Ets Brabant kopen? Bied vanaf 40!Andreas Schotel - Ets Brabant kopen? Bied vanaf 40!Andreas Schotel - Ets Brabant kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Cello1
FA. (42)

1220 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
  • Andreas Schotel (1896-1984)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen13 cm x 17 cm (h x b)
Passe-partout29.7 cm x 44.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets van Andreas Schotel, gesigneerd in potlood, gesigneerd en getiteld in de druk. Geplaatst achter passe-partout.

Verzending tussen twee platen, 8 euro, aangetekend 9,65

Andreas Schotel (1896-1984)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Cello1
FA. (42)

1220 verkochte items
44.8 cm
29.7 cm
17 cm
13 cm
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:15-11-2019 om 12:11
Eindtijd:29-11-2019 om 20:52
lokunst
29 nov. / 20:50
€ 40