Herman Brood - 3 boeken; 1x gesigneerd met uitgebreide opdracht door Bart Chabot
Herman Brood - Offsetlitho, gesigneerd in de druk
Philippe Labarthe - Polémique entre ça et ça
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Jaartal | 1935 |
Afmetingen | 19 x 10.5 cm (h x b) |
Gemerkt | Ongemerkt |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Rotterdam, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Rotterdam, Nederland |
Starttijd | 23-10-2022 om 22:43 |
Eindtijd | 22-11-2022 om 23:51 |