Herman Brood - 3 boeken; 1x gesigneerd met uitgebreide opdracht door Bart Chabot
Herman Brood - Offsetlitho, gesigneerd in de druk
Philippe Labarthe - Polémique entre ça et ça
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Stijl | Dutch Design |
Afmetingen | 6 x 34 cm (h x b) |
Gemerkt | Gemerkt/Merksticker |
Conditie | |||||||||
Conditie | Redelijk | ||||||||
Geen chips, geen breuken. | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Serooskerke, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Serooskerke, Nederland |
Starttijd | 5-7-2023 om 20:53 |
Eindtijd | 11-7-2023 om 22:51 |