Andy Warhol - Published by te Neues Publishing company, 1993 New York, printed in Germany"

Andy Warhol - Published by te Neues Publishing company, 1993 New York, printed in Germany" kopen? Bied vanaf 50!
Andy Warhol - Published by te Neues Publishing company, 1993 New York, printed in Germany" kopen? Bied vanaf 50!Andy Warhol - Published by te Neues Publishing company, 1993 New York, printed in Germany" kopen? Bied vanaf 50!Andy Warhol - Published by te Neues Publishing company, 1993 New York, printed in Germany" kopen? Bied vanaf 50!Andy Warhol - Published by te Neues Publishing company, 1993 New York, printed in Germany" kopen? Bied vanaf 50!Andy Warhol - Published by te Neues Publishing company, 1993 New York, printed in Germany" kopen? Bied vanaf 50!Andy Warhol - Published by te Neues Publishing company, 1993 New York, printed in Germany" kopen? Bied vanaf 50!Andy Warhol - Published by te Neues Publishing company, 1993 New York, printed in Germany" kopen? Bied vanaf 50!
  • Andy Warhol (1928-1987)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1993
Techniek Litho
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
De lithos zijn postuum gedrukt (en hebben nog tekst onderaan de pagina. Dat zal achter het passepartout zitten of het is afgesneden) Deze zijn gedrukt door "Published by te Neues Publishing company, 1993 New York, printed in Germany" Met authorisatie en stempel van The Andy Warhol foundation for the Visual Arts, De signatuur is meegedrukt.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Didam, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00