Anita Claassens - Sportthema

Anita Claassens - Sportthema kopen? Bied vanaf 50!
Anita Claassens - Sportthema kopen? Bied vanaf 50!Anita Claassens - Sportthema kopen? Bied vanaf 50!Anita Claassens - Sportthema kopen? Bied vanaf 50!Anita Claassens - Sportthema kopen? Bied vanaf 50!
  • Anita Claassens (1937)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen64 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Leuke kleurenlitho van de Belgische kunstenares Anita Claassens met als thema : sport.
Handgesigneerd, rechstonder; het betreft een E/A exemplaar.

Wordt opgerold in ene stevige kartonnen koker verzonden.

Anita Claassens (1937)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Kunstmakelaar

Lid sinds 2021
59 verkochte items
50.5 cm
64 cm
Starttijd:06-02-2022 om 11:14
Eindtijd:18-02-2022 om 22:18
Openingsbod € 50
ObjectlocatieDen Haag, Nederland