5. Anita Claassens

Anita Claassens (1937)

2 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Anita CLAASSENS (Antwerpen 1937)

Belgisch

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Anita Claassens - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!

Anita Claassens - Zonder titel

Geplaatst doorKunstmakelaar

Eindtijd29-07-2021 om 21:42

TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anita Claassens - Sportthema kopen? Bied vanaf 50!

Anita Claassens - Sportthema

Geplaatst doorKunstmakelaar

Eindtijd03-08-2021 om 21:31

TechniekLitho
Afmetingen64 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst