Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Sjabloondruk |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 41 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Vroeg werk van Ank van Pagee (1956-1995). Gesigneerd met potlood.
U kunt het werk vooraf komen bekijken bij galerie Rotor in Gorinchem en na afloop van de veiling ophalen of per aangetekende post toegestuurd krijgen. Ophalen met passe partout en verzenden zonder.
We kunnen ook uw inlijsting verzorgen.
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
Werk is al oud en papier is egaal verkleurd maar prima toonbaar | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 27-4-2024 om 11:00 |
Eindtijd | 12-5-2024 om 22:41 |