Anna Egter van Wissekerke - Paddestoelen - Verkocht

Anna Egter van Wissekerke - Paddestoelen kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Anna Egter van Wissekerke - Paddestoelen kopen? Bied vanaf 20!Anna Egter van Wissekerke - Paddestoelen kopen? Bied vanaf 20!Anna Egter van Wissekerke - Paddestoelen kopen? Bied vanaf 20!Anna Egter van Wissekerke - Paddestoelen kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1742 verkochte items
  • Anna Egter van Wissekerke (1872-1969)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen10 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Litho getipt op dik papier.Potlood gesigneerd rechtsonder.Beeldmaat 4,5x17 cm.Bladmaat 10x26 cm.

Verzendkosten aangetekend binnen Nederland 12,50 euro.

Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:14-12-2018 om 13:15
Eindtijd:22-12-2018 om 19:32
ajsch
21 dec. / 20:26
€ 20