18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Toni Stadler - Twee litho's 'Schwebende' en 'Zonder titel'
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooi litho van Ana Godel met de titel: Schwindel. Nummer: 66/200. Het werk is rechtsonder , met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Jaar: 1977. Afmetingen blad: h49,7 x b38,7 cm. Afmetingen voorstelling: h19,2 x b16,2 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Conditie: in goede staat. Links en rechtsboven zit een vouwtje in het blad. Deze vallen bij inlijsting volledig onder de passe-partout.
ZZABS
Objectlocatie | Naaldwijk, Nederland |
Starttijd | 12-6-2017 om 16:06 |
Eindtijd | 16-6-2017 om 20:06 |