Anna Mes - zonder titel maar met lijst!

Anna Mes - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 45!
Anna Mes - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 45!Anna Mes - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 45!
  • Anna Mes (1935)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1991
StijlExpressionistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen37 cm x 52 cm (h x b)
Lijst76 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage195/200

Mooie druk van Anna Mes met lijst.  Het werk is van zeer goede kwaliteit! Gesigneerd door de kunstenaar.  Artist Proof.
Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.
Verzenden met koerier of zonder lijst per post.

Anna Mes (1935)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2744 verkochte items
Alle items van deze verkoper (453)
78 cm
76 cm
52 cm
37 cm
Starttijd:15-11-2022 om 16:41
Eindtijd:28-11-2022 om 20:31
Openingsbod € 45
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier