Anne-Brigitte Kwadijk - De discussie - 6/20 - 1981 - kleurenets op papier

Anne-Brigitte Kwadijk - De discussie - 6/20 - 1981 - kleurenets op papier kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 25,00

Andere items

Anne-Brigitte Kwadijk - De discussie - 6/20 - 1981 - kleurenets op papier kopen? Bied vanaf 20!Anne-Brigitte Kwadijk - De discussie - 6/20 - 1981 - kleurenets op papier kopen? Bied vanaf 20!Anne-Brigitte Kwadijk - De discussie - 6/20 - 1981 - kleurenets op papier kopen? Bied vanaf 20!Anne-Brigitte Kwadijk - De discussie - 6/20 - 1981 - kleurenets op papier kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  verborgenkunst
FA. (46)

Lid sinds 2017
767 verkochte items
  • Anne-Brigitte Kwadijk (1942-2015)
Jaartal1981
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen29 cm x 34 cm (h x b)
Lijst66.5 cm x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage6/20

Soort Lijst: Aluminium lijst met glasplaat

Herkomst: BKR onbekend (Het kunstwerk is afgevoerd uit de rijkscollectie in 2018)

Nederland: €20,-

Belgie: €34,-

Rest EU: €42,-

(VK363412)

Het passe-partout is sterk vergeeld.

Anne-Brigitte Kwadijk (1942-2015)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  verborgenkunst
FA. (46)

Lid sinds 2017
767 verkochte items
51.5 cm
66.5 cm
34 cm
29 cm

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:26-06-2019 om 14:26
Eindtijd:09-07-2019 om 11:19

Biedingen (1):

feitovanderwal
7 jul. / 21:38
€ 25