Anne Semler - fornuisje

Anne Semler - fornuisje kopen? Bied vanaf 30!
Anne Semler - fornuisje kopen? Bied vanaf 30!Anne Semler - fornuisje kopen? Bied vanaf 30!Anne Semler - fornuisje kopen? Bied vanaf 30!Anne Semler - fornuisje kopen? Bied vanaf 30!
  • Anne Semler (1947)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1999
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst 70 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 3/10

Vrolijke scène van twee meisjes die aan het koken zijn aan een fornuisje.
Zeefdruk in beperkte oplage van 10 exemplaren, dit is no. 3.
Ingelijst in een Barthlijst

Ophalen heeeft de voorkeur,  maar kan desgewenst opgestuurd worden zonder de lijst in een kartonnen koker.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zieuwent, Nederland
Binnen Nederland € 8,15
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Anne Semler (1947)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Mozaiek
Lid sinds 2019
6 verkochte items
Alle items (2)
90 cm
70 cm
60 cm
50 cm