Anneke Kuyper - Slapende beer - Ets, Fraai Ingelijst - Verkocht

Anneke Kuyper - Slapende beer - Ets, Fraai Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

Anneke Kuyper - Slapende beer - Ets, Fraai Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Anneke Kuyper - Slapende beer - Ets, Fraai Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Anneke Kuyper - Slapende beer - Ets, Fraai Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Anneke Kuyper - Slapende beer - Ets, Fraai Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Anneke Kuyper - Slapende beer - Ets, Fraai Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
  • Anneke Kuyper (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1973
TechniekEts
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen19 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst34 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50
D5 15
Anneke Kuyper
Slapende beer
Ets 21/50
1973
19 x 40 cm
34 x 55 cm
Mooi ingelijst

Binnen Nederland € 12,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00

Anneke Kuyper (1942)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  daanj
500 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
55 cm
34 cm
40 cm
19 cm

ObjectlocatieBreda,  Nederland
Starttijd30-8-2023 om 21:17
Eindtijd6-1-2024 om 17:52
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken