| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Grote zeefdruk van Anneke Peereboom. Titel: Au septième ciècle. Nummer: 1/125. Afmetingen blad: H70 x b98 cm. Afmetingen voorstelling: H62cm x b89,5cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Herkomst: collectie ABN AMRO. Galerieprijs: 850 euro.
Conditie: in goede staat. Er zitten wat plakresten op de achter zijde van het werk.
| Transport | |
| Garantie | |