Anneke Peereboom - Anneke Peereboom - Grote kleurrijke zeefdruk: Au septième ciècle - Verkocht

Anneke Peereboom - Grote kleurrijke zeefdruk: Au septième ciècle kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

Anneke Peereboom - Grote kleurrijke zeefdruk: Au septième ciècle kopen? Bied vanaf 75!Anneke Peereboom - Grote kleurrijke zeefdruk: Au septième ciècle kopen? Bied vanaf 75!Anneke Peereboom - Grote kleurrijke zeefdruk: Au septième ciècle kopen? Bied vanaf 75!
  • Anneke Peereboom (1950)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Grote zeefdruk van Anneke Peereboom.  Titel: Au septième ciècle. Nummer: 1/125. Afmetingen blad: H70 x b98 cm. Afmetingen voorstelling: H62cm x b89,5cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Herkomst: collectie ABN AMRO. Galerieprijs: 850 euro.

Conditie: in goede staat. Er zitten wat plakresten op de achter zijde van het werk.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hoek van holland, Nederland

Anneke Peereboom (1950)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  KiewitKunst
7654 verkochte items
Alle items (874)