| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeefdruk ANNEKE PEEREBOOM -LUCE DEL GIORNO 1 -85 X 65 CM
Schitterende zeefdruk nr. 24 / 100 = gesigneerd en in prachtige houten lijst.
Geboortedatum:
06-06-1950
Geboorteplaats:
Hoorn
Geboorteland:
Nederland
Werkzaam te:
CHEVIR+ LE ROUGE F
Opleiding:
Gerrit Rietveld Academie
Plaats:
Amsterdam
| Transport | |
| Garantie | |