Anneke Peereboom - Zeefdruk ANNEKE PEEREBOOM -LUCE DEL GIORNO 1 -85 X 65 CM - Verkocht

Zeefdruk ANNEKE PEEREBOOM -LUCE DEL GIORNO 1 -85 X 65 CM kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Zeefdruk ANNEKE PEEREBOOM -LUCE DEL GIORNO 1 -85 X 65 CM kopen? Bied vanaf 50!Zeefdruk ANNEKE PEEREBOOM -LUCE DEL GIORNO 1 -85 X 65 CM kopen? Bied vanaf 50!Zeefdruk ANNEKE PEEREBOOM -LUCE DEL GIORNO 1 -85 X 65 CM kopen? Bied vanaf 50!Zeefdruk ANNEKE PEEREBOOM -LUCE DEL GIORNO 1 -85 X 65 CM kopen? Bied vanaf 50!
  • Anneke Peereboom (1950)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Zeefdruk ANNEKE PEEREBOOM -LUCE DEL GIORNO 1 -85 X 65 CM

Schitterende zeefdruk nr. 24 / 100 = gesigneerd en in prachtige houten lijst.

Geboortedatum:
06-06-1950
Geboorteplaats:
Hoorn
Geboorteland:
Nederland
Werkzaam te:
CHEVIR+ LE ROUGE F
Opleiding:
Gerrit Rietveld Academie
Plaats:
Amsterdam

Anneke Peereboom (1950)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  tien
921 verkochte items
Alle items (1)