Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1995 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
Incl. lijst | 71 x 91 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | Nr 7 van 15 |
Een grote ingelijste ets uit 1995 van de Nederlandse kunstenares Anneke van der Mandele (1938).
-Handgesigneerd, -gedateerd en -genummerd met potlood.
-Gemaakt in een oplage van 15 exemplaren. Dit is nr 7.
-Afmetingen: Lijst, 71 x 91 cm. Beeld/ets, 50 x 65 cm.
-Herkomst: Uit een particuliere kunstverzameling.
-Conditie: De ets is in zeer goede staat. Het passe-partout heeft lichte
vlekjes.De lijst heeft lichte slijtplekjes en de glasplaat heeft een klein ‘chipje’
in de rechterbenedenhoek.
Zie ook de foto’s.
Klaar om op te hangen.
Informatie over de kunstenares:
Anneke van der Mandele, geboren 14-06-1938 in Bergen (Noord-Holland), graficus, etser.
Opleiding: het Instituut voor Kunstnijverheidsonderwijs (de huidige Rietveld Academie) in Amsterdam (1959-1965).
Zij maakt voornamelijk etsen. In haar werk worden schilderachtige, lichtgekleurde vlakken vaak onderbroken door een helder gekleurde vorm. “Het boeiendste van het maken van grafiek blijft voor mij het experimenteren met de etsplaat. Een toevallig krasje of oneffenheid in de plaat kan aanleiding zijn tot een ‘verhaal’. Een ‘verhaal’ waar de stilte moet overheersen en waar de vertrouwde aanknopingspunten mogen ontbreken. Dan heeft het blad een eigen autonome waarde gekregen” (= citaat van de kunstenares).
Anneke van der Mandele heeft exposities gehad door heel Nederland en ook in Polen, Parijs, Denemarken, Duitsland en Spanje. Ook nam zij deel aan ‘Grafiek NU’ in het Singer Museum te Laren in 1983, ’86, ’88, ’90, ’94, ’96 en 2000.
Literatuur: Jacobs 1993 , vol. 2, p. 80.
Afhandeling:
Let op A.U.B.:
-Het ingelijste werk zal afgehaald moeten worden (in Amsterdam).
Vanwege het formaat en de kwetsbaarheid van de glasplaat kan dit ingelijste werk niet verzonden worden.
-Binnen Nederland kan de ets eventueel ZONDER LIJST aangetekend verzonden worden via PostNL.
-De ets kan eventueel ZONDER LIJST verzonden worden naar België, Frankrijk en Duitsland via GLS
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 15,00 euro. Wordt verzonden zonder lijst.
Naar België, Frankrijk en Duitsland: 18,50 euro. Wordt verzonden zonder lijst.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Conditie | |
Conditie | Goed |
De ets is in zeer goede staat. Het passe-partout heeft lichte vlekjes.De lijst heeft lichte slijtplekjes en de glasplaat heeft een klein ‘chipje’ in de rechterbenedenhoek. | |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 2-1-2019 om 0:13 |
Eindtijd | 11-1-2019 om 20:16 |