Anneke van der Mandele - Ingelijste zeefdruk - Verkocht

Anneke van der Mandele - Ingelijste zeefdruk kopen? Bied vanaf 30!
Anneke van der Mandele - Ingelijste zeefdruk kopen? Bied vanaf 30!Anneke van der Mandele - Ingelijste zeefdruk kopen? Bied vanaf 30!Anneke van der Mandele - Ingelijste zeefdruk kopen? Bied vanaf 30!Anneke van der Mandele - Ingelijste zeefdruk kopen? Bied vanaf 30!Anneke van der Mandele - Ingelijste zeefdruk kopen? Bied vanaf 30!Anneke van der Mandele - Ingelijste zeefdruk kopen? Bied vanaf 30!
  • Anneke van der Mandele (1938)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1973
IngelijstIngelijst
Afmetingen24 cm x 37.5 cm (h x b)
Lijst51 cm x 66.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage5/10

Zeefdruk van Anneke van der Mandele, gesigneerd, genummerd en gedateerd in potlood. Ingelijst achter passe-partout en glas in aluminium lijst.

verzending 16, 50, aangetekend 18,25. Bij verzending is glasbreuk voor risico van de koper

er is 1 kleine beschadiging van het glas achter de lijst, zie foto

Anneke van der Mandele (1938)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Cello1
FA. (42 )

1225 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
66.5 cm
51 cm
37.5 cm
24 cm
Dit item is verkocht voor 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-05-2020 om 14:43
Eindtijd:29-05-2020 om 19:16
Biedingen (4)
Bjjvn
29 mei / 13:43
€ 40
Rashantha
29 mei / 13:43
€ 35
Bjjvn
29 mei / 13:43
€ 35
Rashantha
22 mei / 00:28
€ 30