Zeefdruk van Anneke van der Mandele, gesigneerd, genummerd en gedateerd in potlood. Ingelijst achter passe-partout en glas in aluminium lijst.
verzending 16, 50, aangetekend 18,25. Bij verzending is glasbreuk voor risico van de koper
Zeer Goed
er is 1 kleine beschadiging van het glas achter de lijst, zie foto
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Voorthuizen, Nederland
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 16,50