Anneke van der Mandele - Stoeltjes - ets - oplage 50

Anneke van der Mandele - Stoeltjes - ets - oplage 50 kopen? Bied vanaf 45!
Anneke van der Mandele - Stoeltjes - ets - oplage 50 kopen? Bied vanaf 45!Anneke van der Mandele - Stoeltjes - ets - oplage 50 kopen? Bied vanaf 45!Anneke van der Mandele - Stoeltjes - ets - oplage 50 kopen? Bied vanaf 45!Anneke van der Mandele - Stoeltjes - ets - oplage 50 kopen? Bied vanaf 45!Anneke van der Mandele - Stoeltjes - ets - oplage 50 kopen? Bied vanaf 45!Anneke van der Mandele - Stoeltjes - ets - oplage 50 kopen? Bied vanaf 45!Anneke van der Mandele - Stoeltjes - ets - oplage 50 kopen? Bied vanaf 45!Anneke van der Mandele - Stoeltjes - ets - oplage 50 kopen? Bied vanaf 45!
  • Anneke van der Mandele (1938)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1977
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen22 x 25.5 cm (h x b)
Incl. lijst36 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage9/50

Plaatrand 22x25.5 cm. Geen verkleuringen.

Ingelijst achter passepartout en glas.

In een alu lijst met wat slijtschade.
ConditieRedelijk
Bij strijklicht is enige schaaf te zien in het witgedeelte van de ets, evenzo op het passepartoukarton. In de stoelrand is ook een miniem schaafplekje. Ik weet niet of van der Mandele dit zelf zo heeft bedoelt. Volgens mij heeft ze het nl. zelf ingelijst. In de lijst achter glas vallen deze onregelmatigheden volstrekt niet op.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 25,00

Anneke van der Mandele (1938)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Miles
1835 verkochte items
Alle items van deze verkoper (175)
41 cm
36 cm
25.5 cm
22 cm
Starttijd5-4-2024 om 14:07
Eindtijd19-4-2024 om 19:07
Openingsbod € 45
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland