Annie van de Ruit - Confrontatie op straat - Verkocht

Annie van de Ruit - Confrontatie op straat kopen? Bied vanaf 40!
Tekening / Aquarel

Annie van de Ruit - Confrontatie op straat kopen? Bied vanaf 40!Annie van de Ruit - Confrontatie op straat kopen? Bied vanaf 40!Annie van de Ruit - Confrontatie op straat kopen? Bied vanaf 40!Annie van de Ruit - Confrontatie op straat kopen? Bied vanaf 40!
  • Annie van de Ruit (1904-1992)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Pen (Inkt)
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 30.4 x 22 cm (h x b)
Incl. lijst 46 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Vlotte, elegante tekening van Annie van de Ruit.
In Oost-Indisch inkt met aquarelblauwe steunkleur.
Gesigneerd

Vrouw wordt op straat aangesproken.
Een 2e man op de achtergrond.
De figuren zien er stijlvol uit.
Schatting jaren '30 of '40.

ConditieRedelijk
Conditie goed, voor paier.
Lichte  vlek rechtsonder (zie foto).