Ans Markus - Maagd (mooi gelijst) - Verkocht

Ans Markus - Maagd (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 175!
  • Ans Markus (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen45 cm x 45 cm (h x b)
Lijst68 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ans Markus - Maagd
Specificaties:
  • Kunstenaar:Ans Markus
  • Afmeting:45x45
  • Maat lijst:68x71
  • Handgesigneerd:Ja, rechtsonder
  • Lijst:Mooie zilverkleurige aluminium lijst met passepartout
  • Techniek:Litho
  • Uit de serie Sterrenbeelden is dit een mooi voorbeeld van het prachtige werk van Ans Markus en de veel gezochte litho's van haar hand. Uit de Dierenriem is dit de afbeelding van de Maagd.
  • Werk kan i.v.m. kwetsbaarheid alleen opgehaald worden.
  • Bezorgen binnen Nederland muv de eilanden m.b.v. onze eigen bezorgdienst is ook mogelijk.

  • Naar buitenland wordt niet bezorgd.

Ans Markus (1947)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (23)

613 verkochte items
Alle items van deze verkoper (45)
71 cm
68 cm
45 cm
45 cm
Dit item is verkocht voor 185,00
Starttijd:20-11-2019 om 08:57
Eindtijd:29-11-2019 om 21:36
Biedingen (2)
heffenm
29 nov. / 10:41
€ 185
GuidoJurgens
21 nov. / 08:49
€ 175