Ans Markus - Vissen, nieuw gelijst! - Verkocht

Ans Markus - Vissen, nieuw gelijst! kopen? Bied vanaf 165!

Verkoopprijs: € 166,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Ans Markus - Vissen, nieuw gelijst! kopen? Bied vanaf 165!Ans Markus - Vissen, nieuw gelijst! kopen? Bied vanaf 165!

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

556 verkochte items
Alle items van deze verkoper (57)
  • Ans Markus (1947)
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen69 cm x 49 cm (h x b)
Lijst72 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Uit de serie Sterrenbeelden is dit een mooi voorbeeld van het prachtige werk van Ans Markus en de veel gezochte litho's van haar hand. Uit de Dierenriem is dit de afbeelding van de Vissen,

Beeldmaat: 45 bij 45 cm. Bladmaat 49 bij 69 cm.
Werk is stijlvol ingelijst in nieuwe, zwarte  lijst metzwarte  passepartout
Signatuur: Het werk is r.o. handgesigneerd.

Prijs is inclusief 21% BTW

Ans Markus (1947)

Alle items van deze kunstenaar(2)
FA. (22)

556 verkochte items
52 cm
72 cm
49 cm
69 cm
Dit item is verkocht voor 166,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-05-2022 om 09:56
Eindtijd:26-05-2022 om 10:32
Jhpi
25 mei / 23:23
€ 145