Anthonie Keizer - Beukenbomen

Anthonie Keizer - Beukenbomen kopen? Bied vanaf 100!
Anthonie Keizer - Beukenbomen kopen? Bied vanaf 100!Anthonie Keizer - Beukenbomen kopen? Bied vanaf 100!
  • Anthonie Keizer (1897-1961)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen36 x 27 cm (h x b)
Incl. lijst56 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Werk is ingelijst, mogelijk staat er op de rand van de aquarel een datum.
Ik wil hem echter niet voor de datum los maken.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Schalkhaar, Nederland

Starttijd24-8-2023 om 16:58
Eindtijd3-9-2023 om 22:12
Openingsbod € 100
ObjectlocatieSchalkhaar,  Nederland