Antoinette van Hoytema - C3749-24 - drie bloemen - Verkocht

Antoinette van Hoytema - C3749-24 - drie bloemen kopen? Bied vanaf 45!
Antoinette van Hoytema - C3749-24 - drie bloemen kopen? Bied vanaf 45!Antoinette van Hoytema - C3749-24 - drie bloemen kopen? Bied vanaf 45!
  • Antoinette van Hoytema (1875-1967)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlExpressionistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen37 cm x 55 cm (h x b)
Lijst48 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
A.A. van Hoytema, acquarel op papier, 3 bloemen,

Dit werk kan worden opgehaald op onze locatie in Nieuwersluis. Voor meer informatie over de staat van dit werk kunt u contact met ons opnemen
ConditieRedelijk

papier licht vergeeld door de tijd, lijst slijtschade en oppervlakte vuil door de tijd

Antoinette van Hoytema (1875-1967)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1235 verkochte items
Alle items van deze verkoper (114)
65 cm
48 cm
55 cm
37 cm
Dit item is verkocht voor 41,40 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-12-2019 om 16:52
Eindtijd:15-03-2020 om 17:21
qiushi
15 mrt. / 16:34
€ 36