Anton Heyboer - (1924-2005) Kip - Verkocht

Anton Heyboer - (1924-2005) Kip kopen? Bied vanaf 275!

Anton Heyboer - (1924-2005) Kip kopen? Bied vanaf 275!Anton Heyboer - (1924-2005) Kip kopen? Bied vanaf 275!Anton Heyboer - (1924-2005) Kip kopen? Bied vanaf 275!Anton Heyboer - (1924-2005) Kip kopen? Bied vanaf 275!Anton Heyboer - (1924-2005) Kip kopen? Bied vanaf 275!Anton Heyboer - (1924-2005) Kip kopen? Bied vanaf 275!Anton Heyboer - (1924-2005) Kip kopen? Bied vanaf 275!Anton Heyboer - (1924-2005) Kip kopen? Bied vanaf 275!Anton Heyboer - (1924-2005) Kip kopen? Bied vanaf 275!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
Type kunstwerk Schilderij
Techniek Gemengde Techniek
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 79 x 107 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Een van de prachtige kippen die Anton Heyboer in zijn leven heeft geschilderd maar dan wel een hele grote, in sterke uitvoering en heldere kleuren op geschept papier met watermerk en handgesigneerd.

Het werk wordt met de grootste zorg verpakt en verzonden maar de mogelijk tot ophalen is er altijd.
Geschept papier, geen beschadigingen, mooi helder werk.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Edam, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50