Zeer mooie kleuren gebruikt door Anton Heyboer op deze versie van de 4 vrouwen. Ik ben toe aan iets ander na ruim 12 jaar trotse eigenaar te zijn geweest van dit prachtwerk. Doe een mooi bod en wie weet neem jij hem over. Spijt zal je zeker niet krijgen met de kleuren.
Nieuwstaat
Gekocht in 2008 bij de vrouw van Anton Heyboer, schilderij is op de achterkant voorzien van de handtekening en tekst gesigneerd door Petra Heyboer.