Anton Heyboer - Cancan danseres - Verkocht

Anton Heyboer - Cancan danseres kopen? Bied vanaf 450!
Anton Heyboer - Cancan danseres kopen? Bied vanaf 450!Anton Heyboer - Cancan danseres kopen? Bied vanaf 450!Anton Heyboer - Cancan danseres kopen? Bied vanaf 450!Anton Heyboer - Cancan danseres kopen? Bied vanaf 450!Anton Heyboer - Cancan danseres kopen? Bied vanaf 450!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
IngelijstIngelijst
Afmetingen65 cm x 62 cm (h x b)
Lijst75 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een cancan danseres van Anton Heyboer
Gouache op papier en ingelijst

Afmeting is +/-
Kan niet verstuurd worden  vanwege glasplaat
Moet worden afgehaald of afgeleverd worden

Anton Heyboer (1924-2005)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (65)

Geplaatst door  Miloenmilos
FA. (1)

Lid sinds 2022
11 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
65 cm
75 cm
62 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 517,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-12-2022 om 15:02
Eindtijd:03-02-2023 om 21:07
HennyGeo
03 feb. / 15:45
€ 450