Anton Heyboer - Cancan danseres

Anton Heyboer - Cancan danseres kopen? Bied vanaf 1000!
Anton Heyboer - Cancan danseres kopen? Bied vanaf 1000!Anton Heyboer - Cancan danseres kopen? Bied vanaf 1000!Anton Heyboer - Cancan danseres kopen? Bied vanaf 1000!Anton Heyboer - Cancan danseres kopen? Bied vanaf 1000!Anton Heyboer - Cancan danseres kopen? Bied vanaf 1000!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1995
Techniek Acryl
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 110 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Beelden & Objecten Special special.
Mooi kleurig  acryl op linnen schilderij  , met ook  aande achterzijde abstract beschilderd.
Zelf gehaald bij Petra in den Ilp.