Anton Heyboer - Danseres Tekening Vrouw

Anton Heyboer - Danseres Tekening Vrouw kopen? Bied vanaf 175!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 175,00

Anton Heyboer - Danseres Tekening Vrouw kopen? Bied vanaf 175!Anton Heyboer - Danseres Tekening Vrouw kopen? Bied vanaf 175!Anton Heyboer - Danseres Tekening Vrouw kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  Luzarg

Lid sinds 2019
6 verkochte items
  • Anton Heyboer (1924-2005)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
IngelijstIngelijst
Afmetingen51 cm x 43 cm (h x b)
Lijst53 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige Krijttekening met Danseres

Volle kleuren

Dit item is verkocht voor 175,00

Starttijd:26-10-2019 om 14:37
Eindtijd:09-11-2019 om 20:15

Biedingen (1):

Tetter
9 nov. / 20:09
€ 175