Anton Heyboer - Danseres . - Verkocht

Anton Heyboer - Danseres . kopen? Bied vanaf 225!

Verkoopprijs: € 258,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Anton Heyboer - Danseres . kopen? Bied vanaf 225!Anton Heyboer - Danseres . kopen? Bied vanaf 225!Anton Heyboer - Danseres . kopen? Bied vanaf 225!Anton Heyboer - Danseres . kopen? Bied vanaf 225!Anton Heyboer - Danseres . kopen? Bied vanaf 225!

Geplaatst door  knubben
FA. (6)

Lid sinds 2020
162 verkochte items
Alle items van deze verkoper (36)
  • Anton Heyboer (1924-2005)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1992
TechniekStift
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38.5 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Getekend door Anton Heyboer in 1992 met wasco op hand geschept papier.
Papier gemaakt door papiermolen de Schoolmeester te Westzaan van spijker broeken stof .
Afmetingen : 38,5 cm x 28 cm.
Voorstelling : Danseres .
 Conditie : Zo goed als nieuw .
Herkomst : Gekocht in 1992 van Anton Heyboer .
Wordt aangetekend verzonden .

Zo goed als nieuw .

Dit item is verkocht voor 258,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-01-2021 om 14:49
Eindtijd:23-01-2021 om 20:35
CJKBlankenstijn
22 jan. / 12:33
€ 225