Anton Heyboer - danseres - Verkocht

Anton Heyboer - danseres kopen? Bied vanaf 280!
Anton Heyboer - danseres kopen? Bied vanaf 280!Anton Heyboer - danseres kopen? Bied vanaf 280!Anton Heyboer - danseres kopen? Bied vanaf 280!Anton Heyboer - danseres kopen? Bied vanaf 280!Anton Heyboer - danseres kopen? Bied vanaf 280!Anton Heyboer - danseres kopen? Bied vanaf 280!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1992
TechniekStift
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen39.5 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Getekend door Anton Heyboer in 1992 met wasco op Hanemühle papier .
Afmetingen : 39,5 cm x 36 cm .
Voorstelling : Danseres .
Conditie : Zo goed als nieuw .
Herkomst : Gekocht in 1992 van Anton Heyboer .
Wordt aangetekend verzonden .

Zo goed als nieuw .

Anton Heyboer (1924-2005)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (67)

Geplaatst door  Gesta
FA. (1)

Lid sinds 2020
90 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
36 cm
39.5 cm
Dit item is verkocht voor 322,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-01-2023 om 19:42
Eindtijd:25-01-2023 om 19:09
DIES1
25 jan. / 11:58
€ 280