FA. (3)

Anton Heyboer - De oer moeder

Anton Heyboer - De oer moeder kopen? Bied vanaf 375!
Anton Heyboer - De oer moeder kopen? Bied vanaf 375!Anton Heyboer - De oer moeder kopen? Bied vanaf 375!Anton Heyboer - De oer moeder kopen? Bied vanaf 375!Anton Heyboer - De oer moeder kopen? Bied vanaf 375!Anton Heyboer - De oer moeder kopen? Bied vanaf 375!

Geplaatst door  knubben
FA. (6)

Lid sinds 2020
170 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Anton Heyboer (1924-2005)
Jaartal1988
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen24 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Geschilderd door Anton Heyboe in 1988 met oliverf en acrylverf op Canvas ( Doek )
Afmetingen ; 24 cm x 18 cm .
Voorstelling  : De oer moeder
Conditie : Zo goed als nieuw .
Herkomst : Gekocht in 1988 van Anton Heyboer .
Wordt aangetekend verzonden .

Zo goed als nieuw .

Anton Heyboer (1924-2005)

Alle items van deze kunstenaar(56)
Geplaatst door  knubben
FA. (6)

Lid sinds 2020
170 verkochte items
18 cm
24 cm
Starttijd:16-06-2022 om 16:38
Eindtijd:22-06-2022 om 19:13
Openingsbod€ 375
ObjectlocatieOirschot, Nederland