Anton Heyboer - De oer vogel - Verkocht

Anton Heyboer - De oer vogel kopen? Bied vanaf 300!

Verkoopprijs: € 345,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Anton Heyboer - De oer vogel kopen? Bied vanaf 300!Anton Heyboer - De oer vogel kopen? Bied vanaf 300!Anton Heyboer - De oer vogel kopen? Bied vanaf 300!Anton Heyboer - De oer vogel kopen? Bied vanaf 300!Anton Heyboer - De oer vogel kopen? Bied vanaf 300!

Geplaatst door  knubben
FA. (6)

Lid sinds 2020
167 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Anton Heyboer (1924-2005)
Jaartal1988
StijlExpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen63 cm x 97 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Geschilderd door Anton Heyboer in 1988 met acrylverf en oostindische inkt op japans rijstpapier .
Afmetingen : 63 cm x 97 cm .
Kleurige sierlijke schildering van de oer vogel door Anton Heyboer .
Conditie : Zo goed als nieuw .
Herkomst : Gekocht in 1988 van Anton Heyboer.
Wordt aangetekend verzonden .

Anton Heyboer (1924-2005)

Alle items van deze kunstenaar(56)
Geplaatst door  knubben
FA. (6)

Lid sinds 2020
167 verkochte items
97 cm
63 cm
Dit item is verkocht voor 345,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-05-2022 om 08:31
Eindtijd:17-05-2022 om 19:29
Zandeemg
11 mei / 20:24
€ 300