Anton Heyboer - De oer vogel - Verkocht

Anton Heyboer - De oer vogel kopen? Bied vanaf 500!
Anton Heyboer - De oer vogel kopen? Bied vanaf 500!Anton Heyboer - De oer vogel kopen? Bied vanaf 500!Anton Heyboer - De oer vogel kopen? Bied vanaf 500!Anton Heyboer - De oer vogel kopen? Bied vanaf 500!Anton Heyboer - De oer vogel kopen? Bied vanaf 500!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
Jaartal1988
TechniekAcryl
StijlExpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Geschilderd door Anton Heyboer in 1988 met acrylverf op canvas doek .
Afmetingen : 30 cm x 40 cm .
Voorstelling : De oer vogel .
Conditie : Zo goed als nieuw .
Herkomst : Gekocht in 1988 van Anton Heyboer .
Wordt aangetekend verzonden .

Anton Heyboer (1924-2005)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (68)
Geplaatst door  knubben
FA. (6)

Lid sinds 2020
184 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
40 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 575,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-08-2022 om 20:03
Eindtijd:09-08-2022 om 19:04
paulusosewoudt
09 aug. / 09:50
€ 500