Anton Heyboer - De oer vogel . - Verkocht

Anton Heyboer - De oer vogel . kopen? Bied vanaf 225!
Anton Heyboer - De oer vogel . kopen? Bied vanaf 225!Anton Heyboer - De oer vogel . kopen? Bied vanaf 225!Anton Heyboer - De oer vogel . kopen? Bied vanaf 225!Anton Heyboer - De oer vogel . kopen? Bied vanaf 225!Anton Heyboer - De oer vogel . kopen? Bied vanaf 225!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1988
TechniekStift
StijlExpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen39.5 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Getekend door Anton Heyboer in 1988 met wasco op Hahnemühle papier .
Afmetingen : 39,5 cm x 36 cm .
Voorstelling : De oer vogel .
Conditie : Zo goed als nieuw .
Herkomst : Gekocht in 1988 van Anton Heyboer .
Wordt aangetekend verzonden .

Zo goed als nieuw .

Anton Heyboer (1924-2005)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (68)
Geplaatst door  Gesta

Lid sinds 2020
81 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
36 cm
39.5 cm
Dit item is verkocht voor 258,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-09-2022 om 20:34
Eindtijd:06-09-2022 om 19:48
BettyHuitema
06 sep. / 16:44
€ 225