Anton Heyboer - De oer vogel . - Verkocht

Anton Heyboer - De oer vogel . kopen? Bied vanaf 250!
Anton Heyboer - De oer vogel . kopen? Bied vanaf 250!Anton Heyboer - De oer vogel . kopen? Bied vanaf 250!Anton Heyboer - De oer vogel . kopen? Bied vanaf 250!Anton Heyboer - De oer vogel . kopen? Bied vanaf 250!Anton Heyboer - De oer vogel . kopen? Bied vanaf 250!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1992
TechniekStift
StijlExpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen27 cm x 19.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Getekend door Anton Heyboer in 1992 met wasco  op Hahnemühle papier .
Afmetingen 27 cm x 19,5 cm .
Voorstelling : De oer vogel .
Conditie : Zo goed als nieuw .
Herkomst : Gekocht in 1992 van Anton Heyboer .

Nieuwstaat

Anton Heyboer (1924-2005)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (65)

Geplaatst door  knubben
FA. (6)

Lid sinds 2020
198 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
19.5 cm
27 cm
Dit item is verkocht voor 287,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-12-2022 om 19:48
Eindtijd:05-01-2023 om 19:18
Antondh
05 jan. / 19:12
€ 250