Anton Heyboer - De oer vogel - Verkocht

Anton Heyboer - De oer vogel kopen? Bied vanaf 600!

Anton Heyboer - De oer vogel kopen? Bied vanaf 600!Anton Heyboer - De oer vogel kopen? Bied vanaf 600!Anton Heyboer - De oer vogel kopen? Bied vanaf 600!Anton Heyboer - De oer vogel kopen? Bied vanaf 600!Anton Heyboer - De oer vogel kopen? Bied vanaf 600!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1988
StijlExpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen78 x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Geschilderd door Anton Heyboer in 1988 met acrylverf en getekend met wasco op Hahnemühle papier
Afmetingen : 78 cm x 108 cm .
Een kanjer Kleurige sierlijke schildering van de oer vogel door Anton Heyboer .
Conditie : Zo goed als nieuw .
Herkomst : Gekocht in 1988 van Anton Heyboer.
Wordt aangetekend verzonden .
Conditie : Zo goed als nieuw.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oirschot, Nederland
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00