Anton Heyboer - De oer vogel - Verkocht

Anton Heyboer - De oer vogel kopen? Bied vanaf 600!
Anton Heyboer - De oer vogel kopen? Bied vanaf 600!Anton Heyboer - De oer vogel kopen? Bied vanaf 600!Anton Heyboer - De oer vogel kopen? Bied vanaf 600!Anton Heyboer - De oer vogel kopen? Bied vanaf 600!Anton Heyboer - De oer vogel kopen? Bied vanaf 600!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
Jaartal1988
StijlExpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen78 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Geschilderd door Anton Heyboer in 1988 met acrylverf en getekend met wasco op Hahnemühle papier
Afmetingen : 78 cm x 108 cm .
Een kanjer Kleurige sierlijke schildering van de oer vogel door Anton Heyboer .
Conditie : Zo goed als nieuw .
Herkomst : Gekocht in 1988 van Anton Heyboer.
Wordt aangetekend verzonden .

Conditie : Zo goed als nieuw.

Anton Heyboer (1924-2005)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (66)

Geplaatst door  knubben
FA. (6)

Lid sinds 2020
198 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
108 cm
78 cm
Dit item is verkocht voor 690,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-12-2022 om 19:51
Eindtijd:10-12-2022 om 19:57
janvanhannen
10 dec. / 19:51
€ 600