Anton Heyboer - De oervogel . - Verkocht

Anton Heyboer - De oervogel . kopen? Bied vanaf 225!

Verkoopprijs: € 258,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Anton Heyboer - De oervogel . kopen? Bied vanaf 225!Anton Heyboer - De oervogel . kopen? Bied vanaf 225!Anton Heyboer - De oervogel . kopen? Bied vanaf 225!Anton Heyboer - De oervogel . kopen? Bied vanaf 225!Anton Heyboer - De oervogel . kopen? Bied vanaf 225!

Geplaatst door  knubben
FA. (6)

Lid sinds 2020
170 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Anton Heyboer (1924-2005)
Jaartal1989
StijlExpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen78 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Geschilderd door Anton Heyboer in 1989 met  oostindische inkt  op Hahnemühle papier .
Afmetingen : 78 cm x 108 cm .
Voorstelling : De oervogel .
Conditie : Zo goed als nieuw .
Herkomst : Gekocht in 1989 van Anton Heyboer .
Wordt aangetekend verzonden .

Zo goed als nieuw .

Anton Heyboer (1924-2005)

Alle items van deze kunstenaar(55)
Geplaatst door  knubben
FA. (6)

Lid sinds 2020
170 verkochte items
108 cm
78 cm
Dit item is verkocht voor 258,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-10-2020 om 16:11
Eindtijd:21-10-2020 om 14:31
ElineJ
21 okt. / 13:42
€ 225