Anton Heyboer - Gemengde techniek | Danseres (Groot) - Verkocht

Anton Heyboer - Gemengde techniek | Danseres (Groot) kopen? Bied vanaf 275!
Anton Heyboer - Gemengde techniek | Danseres (Groot) kopen? Bied vanaf 275!Anton Heyboer - Gemengde techniek | Danseres (Groot) kopen? Bied vanaf 275!Anton Heyboer - Gemengde techniek | Danseres (Groot) kopen? Bied vanaf 275!Anton Heyboer - Gemengde techniek | Danseres (Groot) kopen? Bied vanaf 275!Anton Heyboer - Gemengde techniek | Danseres (Groot) kopen? Bied vanaf 275!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen101 cm x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Waterverf met krijt (gemengde techniek) op geschept papier van Anton Heyboer. Titel: Danseres. Afmetingen blad: H101 x b79cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar.

Het werk komt uit de nalatenschap van Jaap Buitenhuis, één van de beste vrienden van Anton Heyboer.

Het werk heeft vouwtjes aan de randen. Deze vallen weg als het werk is ingelijst.

Dit item is verkocht voor 276,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-08-2020 om 18:08
Eindtijd:07-09-2020 om 07:49
noortje3
06 sep. / 22:15
€ 240