Anton Heyboer - Het dier. - Verkocht

Anton Heyboer - Het dier. kopen? Bied vanaf 280!

Anton Heyboer - Het dier. kopen? Bied vanaf 280!Anton Heyboer - Het dier. kopen? Bied vanaf 280!Anton Heyboer - Het dier. kopen? Bied vanaf 280!Anton Heyboer - Het dier. kopen? Bied vanaf 280!Anton Heyboer - Het dier. kopen? Bied vanaf 280!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1988
Techniek Gemengde Techniek
Stijl Modern
Onderwerp Dieren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 48.5 x 39.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Geschilderd door Anton Heyboer in 1988 met acrylverf en getekend met wasco op Hahnemühle papier .
Afmetingen : 48,5 cm x 39,5 cm .
Voorstelling : Het dier .
Conditie : Zo goed als nieuw .
Herkomst : Gekocht in 1988 van Anton Heyboer .
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oirschot, Nederland
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00