Anton Heyboer - Kippetje

Anton Heyboer - Kippetje kopen? Bied vanaf 725!
Anton Heyboer - Kippetje kopen? Bied vanaf 725!Anton Heyboer - Kippetje kopen? Bied vanaf 725!Anton Heyboer - Kippetje kopen? Bied vanaf 725!Anton Heyboer - Kippetje kopen? Bied vanaf 725!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
Lijst60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OIie op doek  gesigneerd maidden onder - ingelijst

Anton Heyboer (1924-2005)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (63)

Geplaatst door  Antheus2020
FA. (1)

Lid sinds 2020
30 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
50 cm
60 cm
40 cm
50 cm
Starttijd:24-01-2023 om 10:06
Eindtijd:05-02-2023 om 20:57
Openingsbod € 725
ObjectlocatieNaaldwijk,  Nederland