Anton Heyboer - krijttekening, danseres - Verkocht

Anton Heyboer - krijttekening, danseres kopen? Bied vanaf 250!

Verkoopprijs: € 250,00

Anton Heyboer - krijttekening, danseres kopen? Bied vanaf 250!Anton Heyboer - krijttekening, danseres kopen? Bied vanaf 250!Anton Heyboer - krijttekening, danseres kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1202 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
  • Anton Heyboer (1924-2005)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen39 cm x 36 cm (h x b)
Lijst51 cm x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
nr. C857
Anton Heyboer - Danseres
waskrijt op papier
beeldmaat: 39 x 36cm
1996, m.o. gesigneerd

kunstwerk is inclusief lijst (zie foto)
U kunt dit werk ophalen bij ons in Nieuwersluis
Voor meer informatie over de conditie van dit werk, kunt u contact met ons opnemen.

tekening en lijst verkeren in prima staat

Dit item is verkocht voor 250,00
Starttijd:22-08-2018 om 23:54
Eindtijd:30-08-2018 om 21:48
Liliom
30 aug. / 18:54
€ 250