Dit werk van Heyboer dateerd uit 1985 en is door mij gekocht in1987 bij de kraam in den Ilp waar hij woonde. Destijds kocht je de tekening op papier en kon je het daarna op doek laten plakken door iemand die daar werkte. Later zelf ingelijst achter glas maar is gebroken en is papier beschadigd. Kan wellicht gerestaureerd worden of je vindt het niet erg natuurlijk. Heel jammer. De tekst is vrij abstract en alles gedaan in vetkrijt. Het is een vrouw met lang touw. Op een van de foto's ziet u een zwarte lijst die er eventueel bij verkocht zou kunnen worden. Bij verzenden gaat de prijs omhoog natuurlijk. Contact me anders voor vragen.
Beschadigd
De omlijsting was achter glas, glas is gebroken. Verder geen idee hoe of wat.
Tot 2 kg.
€ 13,00
Extra
Per brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico