Anton Heyboer - Madonna met kind - Verkocht

Anton Heyboer - Madonna met kind kopen? Bied vanaf 75!
Tekening / Aquarel

  • Anton Heyboer (1924-2005)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Techniek Pastel/Krijt
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 31 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Gekocht door mijn moeder bij Max Heymans ongeveer in 1990. Onbekend hoe lang in bezit vanbHeymans is geweest.
Gemaakt op gezeefd papier.
Altijd achter glas gehangen, niet verbleekt.